O firmie

 

Firma powstała w 1997 roku w odpowiedzi na potrzeby rynku oraz Klientów, z którymi spotykamy się na co dzień.
Skoncentrowaliśmy się na jej dynamicznym rozwoju i ten cel konsekwentnie realizujemy.


 

 

Duże doświadczenie oraz zaawansowanie technologiczne pozwalają oferować naszym klientom wyroby i usługi wysokiej jakości.

Inwestujemy w ludzi, których zaangażowanie stanowi naszą siłę. Stale unowocześniamy i rozbudowujemy zaplecze techniczne, co pozwala nam rozszerzać ofertę.


 
 

 

Szeroki zakres dostępnych produktów i ich zastosowanie daje architektom oraz projektantom ogromny wybór i swobodę w projektowaniu przestrzeni, miejskiej. Według nas różnorodność produktów stanowi nieodłqczny element dobrej współpracy.

Co nas wyróżnia?

Nie boimy się nowych wyzwań

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i technologii, które pomogą nam produkować wyroby o lepszych parametrach. Naszym zadaniem jest sprostać Państwa oczekiwaniom i preferencjom.

Profesjonalizm

Cechuje nas profesjonalizm i wysoka jakość, co zostało potwierdzone przez naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wybranymi realizacjami.

Specjalistyczne usługi

Obecny kształt przedsiębiorstwa to przede wszystkim profesjonalna obróbka metali która odbywa się na terenie dwóch naszych zakładów w Nowym Sączu.

Doświadczony zespół

Pozostawiamy do Państwa dyspozycji wykwalifikowaną załogę, która obecnie liczy 51 pracowników oraz profesjonalne zaplecze produkcyjne co w połączeniu tworzy sukces naszej firmy.

Wdrożone systemy jakości


gwarancjaSystem produkcji oparty jest na normie PN EN 15085. Certyfikacja według PN EN 15085 na poziomie CL1 pozwala na wykonanie konstrukcji nośnych pojazdów szynowych i ich części składowych. Jesteśmy firmą, która wdrożyła i certyfikowała system nadzorowania procesów spawalniczych. Spełniamy także wymagania jakości dotyczące spawania materiałów metalowych.
gwarancjaPosiadamy wdrożony i certyfikowany system zapewnienia jakości według normy PN EN 1090-2, aby oferować Państwu wysokiej jakości wykonanie konstrukcji. Spełniając wymagania zawarte w normach PN-EN 1090-2 dajemy Państwu potwierdzenie, że konstrukcje które wytwarzamy są nadzorowane przez kompetentny i uprawniony personel, dzięki czemu oferujemy jakość i bezpieczeństwo.
Translate »