O firmie

 

Firma powstała w 1997 roku w odpowiedzi na potrzeby rynku oraz Klientów, z którymi spotykamy się na co dzień.
Skoncentrowaliśmy się na jej dynamicznym rozwoju i ten cel konsekwentnie realizujemy.


 

 

Duże doświadczenie oraz zaawansowanie technologiczne pozwalają oferować naszym klientom wyroby i usługi wysokiej jakości.

Inwestujemy w ludzi, których zaangażowanie stanowi naszą siłę. Stale unowocześniamy i rozbudowujemy zaplecze techniczne, co pozwala nam rozszerzać ofertę.


 
 

 

Szeroki zakres dostępnych produktów i ich zastosowanie daje architektom oraz projektantom ogromny wybór i swobodę w projektowaniu przestrzeni, miejskiej. Według nas różnorodność produktów stanowi nieodłqczny element dobrej współpracy.

Co nas wyróżnia?

Nie boimy się nowych wyzwań

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i technologii, które pomogą nam produkować wyroby o lepszych parametrach. Naszym zadaniem jest sprostać Państwa oczekiwaniom i preferencjom.

Profesjonalizm

Cechuje nas profesjonalizm i wysoka jakość, co zostało potwierdzone przez naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wybranymi realizacjami.

Specjalistyczne usługi

Obecny kształt przedsiębiorstwa to przede wszystkim profesjonalna obróbka metali która odbywa się na terenie dwóch naszych zakładów w Nowym Sączu.

Doświadczony zespół

Pozostawiamy do Państwa dyspozycji wykwalifikowaną załogę, która obecnie liczy 51 pracowników oraz profesjonalne zaplecze produkcyjne co w połączeniu tworzy sukces naszej firmy.

Wdrożone systemy jakości


 
gwarancjaPosiadamy wdrożony i certyfikowany system zapewnienia jakości według normy EN 1090-2, aby oferować Państwu wysokiej jakości wykonanie konstrukcji. Spełniając wymagania zawarte w normach EN 1090-2 dajemy Państwu potwierdzenie, że konstrukcje które wytwarzamy są nadzorowane przez kompetentny i uprawniony personel, dzięki czemu oferujemy jakość i bezpieczeństwo.
Translate »