W.03.18

W.02.18
13 kwietnia 2018
W.01.181920

Przykładowe wymiary:

  • Wysokość: 280cm
  • Szerokość: 650cm
  • Długość: 650cm

Montaż:

Po stronie producenta lub we własnym zakresie

Masz inny pomysł?

Stworzymy razem nowy projekt.

 
 

Informacje:

Wiata samochodowa to coraz bardziej popularne rozwiązanie w szczególności dla domów jednorodzinnych, która od dawna zastępuje tradycyjne garaże. Chroni samochód przed działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych takich jak śnieg, deszcz, gradobicie oraz pozwala uniknąć oszronienia.

Wiata oferowana jest w wersji pojedynczej na jedno lub podwójnej na dwa samochody, a także w wersji wielomiejscowej do kilkudziesięciu samochodów. Konstrukcja może występować także jako zadaszenie dużych parkingów firmowych i miejskich. Wiatę garażową charakteryzuje stylowy wygląd, a także nowoczesność i funkcjonalność.

Do produkcji wiaty używana jest stal konstrukcyjna odpowiednio zabezpieczona przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe. Przed malowaniem konstrukcji, stosowana jest nowatorska technologia "omiatania", która pozwala na lepszą przyczepność farby do materiału, co gwarantuje długi czas eksploatacji produktu. Tak przygotowana konstrukcja malowana jest metodą natryskową na wybrany przez klienta kolor z palety RAL.

Wiata garażowa osadzona jest na wcześniej przygotowanych fundamentach za pomocą kotew oraz chemii budowlanej. Montaż wiaty można przeprowadzić we własnym zakresie na podstawie dołączonej instrukcji bądź skorzystać z pomocy i doświadczenia naszych pracowników.

Wiata samochodowa to estetyka i elegancja za nieduże pieniądze.

Translate »